Kw do kw rzeczywiscie szału nie ma ale tak jak piszesz porównywanie 4kw (sty-mar) do 3kw (paź-gru), to niewiele mowi. Dopiero kolejny kw pokaże czy to standardowe noworoczne spowolnienie czy cos wiecej. USD miał lecieć a w ostatnich tygodniach raczej pomaga.
Najbliższe konkretne dane pod koniec czerwca/poczatek lipca (roczne wyniki, jaki zysk i dywidenda, szacunki przychodow za kolejny kwartal itd). Do tego czasu brak jakis impulsów ale kto wie, nie znaczy ze kurs musi stać przez 3 miesiące...