Dnia 2021-04-13 o godz. 14:41 ~Trening napisał(a):
> Dzień dobry, czytam Państwa posty i się zastanawiam, czy już tezy po drodze nie zgubiłem. Czy mogę prosić o rozjaśnienie kwestii? To jest prośba do Pana pg. Czy mam rozumieć, że kurs runie? Poproszę o informację ile jeszcze będzie rosło według Pana i ile następnie spadnie zanim zacznie na nowo rosnąć (i o ile wtedy urośnie ?) dodatkowo mam pytanie- czy trzymać do końca czerwca, czy się już pozbywać. Gdyby Pan mógł również rozjaśnić kwestię wykresu rsi w powiązaniu do wykresu kursu - co to oznacza według Pana?
> > Pozdrawiam
O jaki miły podchwytliwy post Panie kolego podszyty sarkazmem , Jaki był Pana poprzedni nik bo bardzo mnie to ciekawi . Szanowny Panie , skończyłem z podawaniem poziomów , boi jak wiadomo zgodnie z najnowszym niusem Pana Tabaki nigdy nie trafiam to i po co , po wtóre własny czas jest też cenny .
Co do RSi kupa informacji jak czytać ten wskaźnik w necie polecam .
Niezależnie od wszytkiego życzę sprzedaży akcji za cenę wyższa od ich zakup , czyli innymi słowy zysku