miałem sie nie odzywać bo jak wiadomo ściągam do siebie tabakę , dla mnie idealny moment na podwójny szczyt lub fałszywe wybicie i ubranko, bo wyniki cieniutkie jak do aktualnej wyceny , a co będzie sam jestem ciekaw , bo strenik pilnuje kursu i jest zdeterminowany chyba że mu inni nie pozwolą , a że mała tu płynność to i se harcować może , z kolei śmieszne to info , bez zapowiedzi , przed długim weekenedem świątecznym ? tak dla ochłody ?