Jeszcze pewnie pobuja co jakis czas to moze dojdzie do poziomow ktore Ci pasuja. Zobaczymy co powiedzą przy okazji wynikow rocznych tj dane ilościowe i jakościowe roznych produktow, moze cos o strategii i planowanych zmianach itd. Bo w ostatnim roku zaczęły byc kapitalizowane inwestycje z ostatnich 2-3 lat (nowe produkty, integracje, zmiana cennika, rozwój zespołu sprzedaży, kupione domeny itp). Oczywiscie COVID tez swoje zrobił. Jestem ciekaw czy poza dalszym rozwoju rynku enterprise cos jeszcze planują, poza taktycznymi ruchami jak dodawanie nowych funkcjonalności itd. Zapewne trzeba poczekac do konca czerwca...