zastanawiam się pajacu tabako w jakiej kolejce stałeś bo zapewne nie po rozum od 40 zł do 21 aż do chwili obecnej jesteś jak kupa przyklejona do buta i tak już zostało i mało rozumiesz chłopczyku z tego co dzieje się na wykresie wiec nie dziwi mnie że żadnych poziomów cen nie określasz skoro nie masz o tym zielonego pojęcia.