pusta tabako ale się napisałeś ho ho a jakie treści intelektualne tu przemyciłeś , jestem pod wrażniem wychodzenie przez ciebie z nory, nie wiem tylko czym sie podniecasz? , obrotami jak w warzywniaku ? bo po ile jesteś bogatszy od wczoraj na lvc o 5 zł czy 50 że taka euforia cię ogarnęła he?