Dzień dobry, czytam Państwa posty i się zastanawiam, czy już tezy po drodze nie zgubiłem. Czy mogę prosić o rozjaśnienie kwestii? To jest prośba do Pana pg. Czy mam rozumieć, że kurs runie? Poproszę o informację ile jeszcze będzie rosło według Pana i ile następnie spadnie zanim zacznie na nowo rosnąć (i o ile wtedy urośnie ?) dodatkowo mam pytanie- czy trzymać do końca czerwca, czy się już pozbywać. Gdyby Pan mógł również rozjaśnić kwestię wykresu rsi w powiązaniu do wykresu kursu - co to oznacza według Pana?
Pozdrawiam