tabako kupuj synku kupuj bo ci sie wykres załamie , znafco wiejskich jajek i sufitów , popatrz sobie na wykres kursu i wykres rsi ,a potem zobacz w necie co to oznacza jak kumasz cokolwiek z tego co napisałem , pajacu , sternik bardzo zbiera na 127, 8 , zbierze tysiąc o 17 żeby zrobić plus i wpadniesz w euforię