ja misiaczku zarabiam od okolic 6 na pewnej spółce energetycznej i przeniosłem kasę do innej spólki ukraińskiej , mnie tu ewentualne wybicie nie rusza dla mnie sa to wzrosty na oparach przy małym obrocie , po korekcie zapewne szansa na wybicie wielka bo tu wszystko można zrobić na takim papierze. ale czy nastąpi wybicie na długo i co potem jestem sceptykiem i tu sie kłania stara szkoła , kupuj jak wszyscy się boja i sprzedawaj jak wszyscy są chciwi . Jak tu jestem aby patrzeć jak chciwość się rozwija. Co dwa dni w parkiecie naganiają lvc do portfela a dopiero dziś drgnęło . Dla mnie przy tych poziomach i płynności atrakcji nie ma . Niech wam rośnie tylko nie lubię jak niektóre pchły kaszlą i tyle w temacie .