Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,28%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce

Zgłoś do moderatora
W porządku, obrażanie i to w wulgarny sposób jest niedopuszczalne. Z resztą, na tym i innym forum Bankiera to standard, przechodzi tak wiele obraźliwych niemerytorycznych treści... każdy o tym wie, opinia o forum jest fatalna no bo jak każdy może anonimowo obrażać, trollowac albo naganiać no to to zniecheca ludzi poważnych do korzystania z tego miejsca.

Na grupkach facebookowych jest znacznie lepiej - tam większosć osób występuje pod nazwiskiem, przez co jest znacznie większa kultura.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,21% 9,46 2021-07-30 17:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.