Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,04%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD...

Zgłoś do moderatora
Dyskutujecie z trollem pisowskim. Niby pozdrawia na zakończenie postów, a poczytajcie jego wpisy. Ok, każdy ma prawo do swoich wypowiedzi, wolność słowa itd. Między innymi dzięki Agorze mamy dostęp do prawdziwej informacji itd. Wpis osobnika, który używa nicka filand pozornie jest merytoryczny, ale wczytajcie się w jego wcześniejsze wpisy, o rabinach, podwyższających kurs, żydach, obraźliwe słowa o redaktorze naczelnym Gazety Wyborczej, jad, obrzydlistwa płynące, słownictwo, którego nie używa tutaj chyba nikt. Wcześniejsze jakiekolwiek wpisy o dobrej sytuacji spółki forumowiczów kwitował obrażliwymi dla wpisujących tekstami w stylu 'zmień, dilera, 'zmień leakrza'. I tutaj nie próbujcie z nim dyskutować. Na jego wątek nikt nie wsiądzie, to on doczepia się gdzie się da.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,14% 8,66 2021-09-23 16:23:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.