Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,45 zł , zmiana od tamtej pory: -24,02%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce

Zgłoś do moderatora
Panowie, spokojnie. Pieniądze lubią spokój. Nerwy niepotrzebne, a wrzucanie politycznych komentarzy również. Merytorycznie.

Fakty są takie, że spółka w silnym trendzie wzrostowym. Sporo osób zapakowało się na poziomie 6-7 złotych i nie sprzedało jeszcze, bo korekty były na tyle płytkie że niewiele osób zdecydowało się na sprzedaż. Złota zasada: trend is your friend. A dopóki spółka się nie załamie, albo chociaż 9-dniowiej kroczącej nie załamie to nie ma co sprzedawać. Fundamentalnie spółka się odradza, a otoczenie robi sie coraz lepsze.

Ci co chcą zarobić w perspektywie miesiąca-dwóch to trzymają albo dokupują bo perspektywa na 13,5 otwarta, a to lekko licząc +15% przestrzeni do wzrostów.
Ci co chcą do portfela emerytalnego to już w ogóle myślę, że mieli czas zakupów. Kina przetrwały i w nadchodzących kilku latach ciągle będą mocne, covid nie zabił tej branży a na całym świecie jest renesans kin. Reklamy to również pewny pieniądz. Pozostała działalność spółki restrukturyzowana, więc też myślę że bez strachu można pakiet kupić.

Jestem na spółce od 2016 a WiG-Media śledzę od lat. Oczywiście to "typy edukacyjne", nie żadne rekomendacje. Każdy odpowiada za swój portfel, to nie są żarty tylko poważne decyzje biznesowe. Dlatego odrobina merytoryki się w tym miejscu przyda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,70 2021-09-24 15:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.