Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,45 zł , zmiana od tamtej pory: -24,37%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce

Zgłoś do moderatora
Reklamy ze spółek skarbu państwa to oczywiście łakomy kąsek, ale skoro spółka radzi sobie bez tej kasy od 6 lat to spokojnie, kolejne lata też wytrzyma. Rynek prywatny jest o wiele większy, a Agora ma ekspozycje w wielu środkach przekazu. Tutaj naprawde nie ma się o co martwić.

Tak, Węgrzy przybyli znad Uralu, jako lud ugrofiński dokonali honfoglalas czyli zajęcia ojczyzny w Kotlinie Panońskiej. Historia i polityka Węgier jest mi świetnie znana tak jak jej rynek medialny. Dużo wody jeszcze w Wiśle upłynie zanim PiS dobierze się do prywatnych mediów, a w mojej ocenie do 2023 roku nie ma na to żadnych szans. Ani ustawowo, ani poprzez wykupienie. To mrzonki. Węgry to dosłownie państwo mafijne, u nas jest bardzo źle ale jeszcze do Węgier mamy kawałek drogi. Przy obecnym układzie nie ma sił na tak daleko idące kroki wobec mediów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,14% 8,66 2021-09-23 16:23:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.