Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,35 zł , zmiana od tamtej pory: -23,35%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD...

Zgłoś do moderatora
Trudno Tobie nie przyznać racji. Dodam małe ale. Mam średnia cenę zakupu na poziomie 5,25 PLN. Zakupy wykonywałem przy RSI14 poniżej 30 punktów. Zdążyłem zrealizować zysk na poziomie 10,4 - 10,8 PLN.
Jak mnie przekonasz do ponownego zwiększenia stanu posiadania przy RSI14 na poziomie powyżej 70 punktów?
Nie życzę źle kupującym na aktualnych poziomach ale na wzrost (10,4/5,25)×11,5 to trudno mi uwierzyć.
Powodzenia i pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,70 2021-09-24 15:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.