Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,35 zł , zmiana od tamtej pory: -23,70%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce

Chyba pewną rzecz warto tutaj dodać. Uspokajasz dyskusję, prosząc o merytorykę, gdy mi chodziło o coś innego. I na pewno stosowanie się do tych zasad właśnie uspokoi debatę. Gdy ktoś jest złodziejem nie podaje się mu ręki. Są osoby, z którymi nie chce się mieć do czynienia. Kultura bycia, zwyczajne proste savoir vivre, także ludzi biznesu, czy inwestorów. Piszesz i taktujesz jakby nic wpisy filanda jak zwykłą rozmowę z forumowiczem, gdy zwróciłem wszystkim uwagę jakiego kalibru jest to postać. Wyzywa oponentów od onanistów, pedofilów, by zdychali na raka, swoimi poprzednimi wpisami zohydzał Agorę o takie banialuki, wszystkie jego wpisy hejtowe powinny być usuwane przez moderatora, ale nie były, a to prawie zahaczało o zniesławianie i paragrafy karne. Mógłbym nazywać go impotentem, choć nie wiem czy nim jest, jak on nie wie czy jestem onanistą (na marginesie, 88% ludzi na świecie się onanizuje), czy pedofilem. To już mocny zarzut, i jeśli będzie się powtarzał, trzeba będzie coś z tym zrobić. I o to chodzi w merytorycznej dyskusji. Agora to potentat medialny,kina, najlepszy dziennik w Polsce, radio, wiele innych projektów. Można analizować dostępne przecież raporty, wskaźniki (bankier, biznesradar, wiele innych portali), podpierać się wkaźnikami, analizą techniczną, fundamentalną. Negować takie czy inne argumenty, ale filand tylko pisał o zmianie dilera, opcji niemieckiej na Czerskiej, bracie redaktora naczelnego w Szwecji, takie świnstwa, że po prostu rozmowa wirtualna, dyskutowanie z kimś takim powinno być poza poziomem każdego normalnego forumowicza. We wpisach kiedy zacząłem zaglądać tutaj, bo kupiłem akcje Agory wieszczyłem już wtedy poziom 11 zł (był zdaje się 7,50-8). Facet odnalazł moje wpisy i zaczęło się. Chory, zakompleksione indywiduum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,14% 8,66 2021-09-23 16:23:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.