Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,45 zł , zmiana od tamtej pory: -24,37%

Re: Dokładnie.....

Zgłoś do moderatora
No i dalej zakompleksiony czlowieczku poruszają się w sferze kilku epitetów,: pedofil, onanista. Zwracam uwagę na tego gościa tutaj, który teraz wstawia pseudo merytoryczne komentarze A poczytajcie jego wcześniejsze wpisy. Trafiłem na te indywiduum, gdyż z zaciekłoscią wartą innej sprawy wstawiał tak nienawistne komentarze odnośnie Agory, jakby to było prawdziwe zlecenie na hejtu spółki. Od wyztwania władz Agory od Żydów, jakich tam szechterow, niemieckiej opcji oplacajacej władzę spółki, po chińskie komentarze o Michniku (jego bracie w Szwecji, żydowskie nazwisko Michnika) i wiele innych tak obraźliwych epitetów i chorych argumentów, że zwrócił sobą moją uwagę. Każdy wpis pozytywny o Agorze filand obiecał swoim jadem, żółtą, jakby zohydzenie Agory było jego misją.Stad mohe podejrzenie, że może robi to na zlecenie jako internetowy troll. No i poziom jego intelektu, kultury definiują jego posty do mnie o pedofilii, zesraniu się w gacie, bym zdychal na raka bez znieczulenia. Innych nie przeczytałem, ale pewnie były jeszcze mocniejsze bo moderator je usuwał. Wpisy do anonimowego mimo wszystko dla niego facet A jaką zajadła chora nienawisc. I z takim nic wyśmienicie tutaj poglądy, więc warto czytając jakiś od biedy jego wpis o Agorze bez ziania shitem możecie uznać, że to normalny forumowicz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,14% 8,66 2021-09-23 16:23:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.