Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,01%

Re: (wiadomość usunięta przez Dudę)

Zgłoś do moderatora
Autor: filand [188.146.236.*]2021-06-17 14:47

>A co do kolejnej bredni dyżurnego onanista. Ja mogę być trollem ale Ty nieuku (ryssiekk) byłeś, jesteś i będziesz >pedofilem.

Widzę że macie tu Dudę za moderatora ,musicie go trochę wychować albo ja to zrobię niechybnie
Zostawia posty łamiące prawo karne a usuwa merytoryczne odpowiedzi
Pewnie studiował u Czerniaka albo Rydzyka .
A teraz zrobimy Print screeny i się nieukami zajmiemy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,70 2021-09-24 15:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.