Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,01%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD...

Zgłoś do moderatora
Ciężko dyskutować na forum o spółce, gdyż posta czy komentarz może napisać każdy, dlatego jest niemerytorycznie i bardzo dużo polityki. A polityka mnie w ogóle nie interesuje w kontekście tej spółki tylko fakty. A są następujące:
- spektakularny powrót Heliosa, sprzedaż znacznie większa niż rok temu po otwarciu
- hity filmowe na które czeka publika skondensowane w drugiej połowie 2021 roku. Nawet jeśli lipcowe hity nie zarobią to rozryszają publikę, ludzie poczują się bezpiecznie i ruszą tym bardziej na następne
- ożywienie na rynku reklamy
- zapowiedź restrukturyzacji działu Prasa
- 5 mln z tarczy covidowej dla Heliosa
- NextFilm produkuje pełną parą i 2022 wydaje się zapowiadać świetnie

Jeśli chodzi o AT nie spadamy poniżej 9-dniówej średniej kroczącej, silny trend wzrostowy, piękne wyjście na potencjalne 13,5zł czyli na odrobienie stanu sprzed pandemii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,00% 8,70 2021-09-27 09:18:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.