Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,01%

Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD...

Zgłoś do moderatora
Ale po co mamy Cię przekonywać?

Mnie nie zależy na tym byś kupił albo nie kupił - nic na tym nie zyskam ani nie stracę więc nie mam powodu by Cię przekonywać.

Okres najszybszego wzrostu jest już za nami, więc jeśli masz na oku inną równie bezpieczną inwestycję to dobrze zrobiłeś że sprzedałeś akcje Agory.

Ja jednak sprzedawać nie zamierzam. Perspektywa przed spółką jest bardzo dobra i wszystko wskazuje na to że w perspektywie 2-5 lat to bardzo bezpieczna inwestycja z ceną docelową rzędu 15zł.

Mnie taki wzrost zadowala. Te akcje to inwestycja na emeryturę, więc minimalizacja ryzyka jest w tym przypadku dla mnie ważniejsza od maksymalizacji zysków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,70 2021-09-24 15:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.