Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,01%

Re: Merytorycznie...Pedofilem wstęp wzbroniony.

Zgłoś do moderatora
Kilka zdań wyjaśnienia.
Jeżeli mam średnią cenę zakupu 5,25 PLN to optymalny.poziom korekty to 0.67 x 5,25 = 3,5175 PLN.
Jednak w przeciwieństwie do dyżurnego onanisty (ryssiekk) chodzę po ziemi i nie kradnę cudzych komentarzy. Zatem w obecnej sytuacji trudno czekać na taki poziom.
Stąd moje założenie o realizacji zysku. Jeżeli kurs spadnie do 6,75 -6,95 PLN to wtedy Kupuję...Jeżeli kurs poszybuje na 13 lub 16 lub 23 PLN to spokojnie czekam.
Cierpliwy Jestem. Natomiast dyżurnemu onaniście (ryssiekk) mogę jedynie współczuć .Podobno tylek go boli.Alw nie od siedzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,70 2021-09-24 15:48:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.