Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,50 zł , zmiana od tamtej pory: -24,70%

Merytoryczna dyskusja o spółce

Zgłoś do moderatora
Kolejna wysoka rekomendacja dla spółki - najpierw Millenium podniosło oczekiwaną cenę do 23,4zł, dziś MDM do 21,5zł. Bardzo pozytywna informacja o 5 mln z tarczy covidowej dla Heliosa. Tłumnie ruszyliśmy do kin, a największe premiery przed nami - F9, Black Widow, Shang-Chi, Eternals, Spiderman 3, The Suicide Squad, Diuna - to wszystko w drugiej połowie roku. Oczywiście również polskie filmy wchodzą a one również cieszą sie megapowodzeniem, niezależnie od poziomu. Ludzie nie są tak wystraszeni jak rok temu i gdy coś się otwiera to nie boją się już z tego skorzystać. Dodatkowo ruszył się rynek reklamy, co widać gołym okiem po reklamach, zmienianych billboardach i reklamie zewnętrznej.

Czy będzie te ponad 20zł zapowiadane w rekomendacjach? Moim zdaniem ciut na wyrost te opinie, ale może kolejne domy maklerskie opublikują swoje wyliczenia i będzie można jest tak jak teraz skonfrontować ze sobą. Myślę jednak, że do 13,5 podejdziemy na pewno w nadchodzącym czasie, a po przebiciu tego poziomu droga jest otwarta na 15-16 złotych. Tutaj będzie spokojne wzrost jeszcze przez miesiąc-dwa, może do końca wakacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA -1,14% 8,66 2021-09-23 16:23:21