Chciałbym być dobrze zrozumiany, ja zwyczajnie nie chcę ponosić odpowiedzialności za czyjeś decyzje. Kończy się to zawsze źle, zarówno dla tego kto "uwierzył w Wersa" i dla samego Wersa też :(. To jest giełda, NC i tutaj może zdarzyć się wszystko. Lepiej się 5 razy zastanowić zanim się wyda ciężko zarobioną kasę.