Izdek, kilka dni temu napisałeś że : kwoty od Epic będą niewielkie i VAR dostanie maksymalnie 0,5 miliona złotych. Było to dokładnie w tej samej wypowiedzi, w której pisałeś że pudełka to margines. Cinu miał rację co do pudełek, natomiast o Epic się nie wypowiadał w konkretach. Przyjmijmy może wszyscy, że spekulacja polega na obstawianiu w ciemno i dajmy sobie możliwość popelnienia błędu. Cinu, ile obstawiasz od Epic?