Nie do końca wiem co masz na myśli? Myślę ze Epic tym też "zwabia" do exclusivów ze daje dobre warunku na używanie silnika, nie tylko kasę do ręki. Dlatego Igła mógł dobrze napisać ze nie wiadomo ile będzie z Epica w pierwszym kwartale w związku z tym faktem. Bazując na ostatnim czacie myślę ze mogłem zaniżyć stałą wartość jaką dawałem od Epica, ale ten "zysk" może wynikać własnie z takich zniżek na kolejnej produkcje. Bazując na ostatnich danych szacuje ze sprzedaż Bee na Epicu może wychodzić obecnie poniżej 6 tys za poprzedni kwartał. Epic mógł jakoś zabezpieczyć swój zwrot kosztów (np. transze po uzyskaniu pewnych progów) bo narazie wygląda na to ze utopili.