Nie mam problemu z przyznaniem ze źle szacowałem. Tylko jeżeli moje przypuszczenia są prawidłowe dlaczego się myliłem to nie jest do dobry prognostyk na przyszłe kwartały. Swoich prognoz już dawno nie dajesz? Ja bym najpierw podał swoje a potem pytał innych. Cinu jeszcze tu chyba żadnych prognoz nie dawał, on ma dojścia w spółce nie będzie się tu dzieli.