Here we go again. Napisze Ci w dużym skrocie: deal z Epic wynegocjował BB sprzedając cała paczkę gier. Dodatkowo LR napisał Ci wyraźnie na czacie, ze pieniądze będą dobre z tej umowy. Proponuje więcej rozmów z ludźmi ze spółki a mniej zabaw w jedynego mądrego. Ostatnio słabo Ci to wyszło.