Wygląda to wszystko jak jedna wielka dziecinada kolesi, którzy przepychają się kto ma rację :). Poziom ego sięga zenitu, a jak jest - tego nie wie nikt. Jaki ma to sens? Żadnego. Na giełdzie trzeba mieć zyski a nie rację, a na końcu o waszej mądrości Panowie świadczy PIT do zapłacenia na koniec roku. Bez odbioru.