Dzięki, za spostrzeżenia, nie oczekuje powrotu do 50$ wystarczy kilka $ a wynik sam się zrobi. Bardziej trend. Infoscan miałem kiedyś, uważałem, że dobra spółka, ale przerzucilem się na gaming i surowce i kilka innych perełek :) Nie wiem czy znasz, ale kilka razy podawałem nazwę spółki Livechat, bardzo dobra, prawie w ogóle nie spadła podczas ostatniego zjazdu. Dywidenda kwartalnie wypłacana i strategia na recesje jak znalazł. Poszerzyli portfolio o chatbot, konowledgebase i helpdesk. R/R +15-19% w przychodach. Biznes bardzo rozwojowy. Czekam tylko na ogłoszenie wejścia na Nasdaq i może coś podzielają w kwestii chmury jako database storage. Tania nie jest aktualnie, ale warto na niej być. Bo i perełka foreveren :)