Wy to macie problemy, a na czacie jasno było wskazane, że kasa z epica jest dużo większą niż wartości podawane na forum... ważne, że będzie sporo kasy na dalszy rozwój. Nie wiemy ile i raczej nie ma co ekstrapolować, bo to może być kasa zupełnie nie powiązana z ilością sztuk. Ludzie korzystajcie dopóki jest tanio lub taniej, a za jakiś czas już nikt nie będzie pamiętał kto ile wskazywał. Liczy się sam fakt, że jednak gra zarabia, może nie tyle, co zakładali wszyscy, ale jakiś początek musi być. Lepiej tak niż jak z Kurskiem czy innymi produkcjami, a teraz spółki robią odpisy