Opinie na temat spółki każdy ma inną i ma do tego prawo, niech broni swojego stanowiska. Ale jeżeli komuś się coś się zarzuca, czy to atak, kłamstwo czy coś innego to wypadałoby podać konkrety a nie tylko rzucać puste słowa. Do reszty się z wami zgadzam, ten wątek jest bez sensu.