Nie wiem z czym konkretnie masz problem w mojej wypowiedzi, napisałem nawet ze myliłem się i po ostatnich informacjach zwiększyłem swoje szacunki. W tym wątku chyba jednak ty próbowałeś udawać mądrzejszego niż jesteś. Z tego co widzę siedzisz zawsze z boku, podpytujesz o szacunki innych ale sam nic nie dajesz i tylko potrafisz pisać komentarze w wyższającym się tonie jak twój pierwszy w tym wątku. Jakbyś miał wyjątkową wiedzę bo pogadaleś z kimś w spółce, tylko jakoś kurs tego nie odzwierciedla.