No hej. Bylem na ropie w zeszłym tygodniu 21.xx - 25, i nic nie gram od tamtej pory. Szczerze to odpoczywam. Miałem mega zminnosc najlepszą odkąd się w to bawię i teraz tylko patrze. Obserwuje spółkę Infoscan. Produkują urządzenia do bezdechu. Czekam aż ktoś wpadnie na pomysł żeby zrobić z tego respirator do użytku komercyjnego :) tak sobie wymyslilem :). Akcje spółki szorują po dnie. Nie byłby to głupi pomysl. No zobaczymy. Co do ropy to zaczekalbym na 22 IMO.