Izdek, zapytałem zwyczajnie o prognozy Cinu, bo sam mu zarzuciłes że żadnych nie daje. I w tym akurat masz racje. Więc wyluzuj człowieku, i przestań atakować! . Pomyliłeś się i tyle. Ps. Żeby ukoić Wasze zbolałe serca Panowie, w kwestii posiadania przez Was racji na giełdzie, to przypominam że niejaki Wers wychodził z tej spółki po dwucyfrowym kursie po dwóch udanych premierach :). Kurtyna.