Dnia 2015-04-17 o godz. 12:36 ~test napisał(a):
> dziś chyba już tylko jakiś leszczyk usiłuje podtrzymać kurs
i chyba coś w tym jest, patrząc choćby na ostatnie transakcje: wywalenie za 6 K pln, a potem podbiteczka za sześć stówek pln
i nudno, i śmieszno, i straszno (tj. żałośnie) to wygląda...
ciekawe, czy na close znów będzie jakaś leszczykowa zabawa w podbijanie?...
na razie jest skarmianie z ukrytego...