wykres jaka panika, co wypisujesz kurs jest przecież wysoko, zobacz sobie wykres ostatnich 2-3 lat i co widać ?? ja nie mam papierów mci i interesuje on mnie tylko ze względu na powiązania z datą ale jak słyszę że jak mci spada to data też musi to jakoś mi to nie pasuje.