Jestem za głupi aby odpowiedzieć na Twoje pytanie i za drobny by się nad tym zastanawiać. Poza tym męczy mnie ta dyskusja bo nic z niej nie wynika. A staram się odcinać od takich rzeczy, bo są ciekawsze rzeczy do roboty. Poczekam do 15.maja na raport kwartalny i wtedy będę się zastanawiał. Z mojej strony EOT