wybicie dołem z trójkata jest kontynuowane:
http://at.biznesradar.pl/8c678e222561857a9a148bcce89ae947.png
i nadal sądzę, iż nie dywidenda teraz jest ważna, ale raport za 1Q, którego treść jest juz być moze jakimś insiderom znana lub przeczuwana, skoro nikt do zakupów się nie kwapi
właśnie był kolejny stały element gry - wpierw podbiteczka na 3,54 i zaraz mocne sypnięcie...
po lewej już są półki po 3,4x...
jeśli dziś nie bedzie 3,49 obronione, to następne (też raczej słabe) wsparcie na 3,44...