Wcale się im nie dziwię, ze od ostatniej dywidendy tak robią, Przy takiej kasie jaką oni obracają sam bym tak robił. Teraz poprzez takie akcje próbują zaniżyć cenę maksymalnie zbić cenę. Wcale bym się nie zdziwił jak byłoby to na granicy ~3 PLN. Kiedy spekuła zacznie panikę i wyrzuci akcje to dokupią i poczekają do wzrostu np. 3,7 i znowu zaczną taniec.
Mogę się jednak mylić - nie jestem Markiem Mobiusem - nie mam nawet wykształcenia ekonomicznego. :)
Nie oczekuj ode mnie terminów bo Ci ich nie podam- nie jestem "witcherem" :)