Nie mogę napisać, ze tak bedzie (ani wyrazić się zyczeniowo), ale 3,45 ma duze szanse na obronienie tego poziomu,
jesli ze spółki nadejdzie jakiś dobry komunikat
Ale to wciąż tylko szanse.
Zagrozeniem są po raz kolejny powtarzane zabawy w podbitki, które już nie pierwszy, nie drugi, nie trzeci, ale n-ty raz
są tu stosowane. Dzisiejsze open kolejny raz jest tego przykładem