Dnia 2015-04-16 o godz. 14:11 ~bialoczerwony napisał(a):
> Pomysl ile jeszcze ma WBK do wywalenia i po te teorie spiskowe
dokładnie.
Jestem za tym, by wywalili jak najszybciej, bo wtedy też zacznie wreszcie normalny handel na dacie
i moze wreszcie spokojne odreagowanie.
Moze na małych obrotach, ale spokojny ruch w górę (o ile wynik za 1Q nie rozczaruje!)