- do ilu spadnie przed dywidendą, skoro teraz juz uciekają?
- jaki kurs bedzie po odcięciu?
- jak bedzie kurs zachowywał się skoro teraz, przed wynikami za 1 Q tak gwałtownie spada?
- kiedy prezeska zabierze głos i powie jakies konkrety o najblizszej przyszłosci spólki?
- czy pojawią się infa o zmianach w akcjonariacie, czy jednak tylko podprogowi ratują kasę?
wciąż wiele pytań bez odpowiedzi...
rzeczywistość znowu mnie zaskoczyła - byłem przekonany, iz dzisiaj będzie mocniejsza obrona i - co najwyżej - będzie dotknięcie 3,51