OK, rozumiem, dzieki za dialog.
Też czekam na majowy raport, bo chcę zobaczyć, co zdziałała spółka pod nowym kierownictwem i czy m.in. ścięli koszty zarządu (redukcja w Niemczech).
Co do samego kursu - nie spadki uwazam za kłopot, ale - po wyjsci obecnego sypacza - powrót do małego wolumenu dziennego
(od kilku do ok 30 K) moze być największym problemem zniechęcajacym rynek do spółki.
Zreszta juz teraz to widać, bo mimo pozornie zwiekszonego wolumenu, trudno wyjść z zyskiem z waloru