Dnia 2015-04-16 o godz. 14:50 ~bialoczerwony napisał(a):
> Myliłem, sie bo myślałem że želki akumulują poprzez takie zabawy ale ten komunikat i dalsza podaż nie pozostawiaja złudzeń że wychodzą.. Otwartą sprawą jest dlaczego.
szacun za otwartość i dystans do siebie oraz spółki...
fundy w rózne gierki bawia się, ale w jednym zwykle sa prawdziwe - wieją, gdy stracą złudzenia na zysk lub przed powiększaniem strat.
Tak wiec albo przepakowują tam, gdzię węsza szybszy zysk, albi/i boja się strat (dot. np. wyników za 1Q)