Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Najnowszy sondaż przed referendum w stolicy

74 proc. ankietowanych deklaruje, że będzie głosowało w niedzielnym referendum za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz. To wyniki najnowszego sondażu przeprowadzonego dla TVN24 przez MillwardBrow. Co więcej, z przeprowadzonych ankiet wynika, że warszawiacy odwołaliby Hannę Gronkiewicz-Waltz w referendum, ale w wyborach na prezydenta miasta zyskałaby aż 30 proc. głosów

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-najnowszy-sondaz-przed-referendum-w-stolicy,nId,1040167#commentsZoneList?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

UE: Zmiany w księgach wieczystych korzystne dla wierzycieliwww.gazetapodatkowa.pl - podatki, rachunkowość, prawo pracy, składki, zasiłki, emerytury, księgowość
Czwartek, 10 października (06:00) Aktualizacja: Czwartek, 10 października (11:07)
Umożliwienie komornikom czy notariuszom wyszukiwania ksiąg wieczystych po nazwisku właściciela oraz możliwość uzyskania m.in. odpisu z księgi wieczystej za pośrednictwem komputera, to najważniejsze skutki nowelizacji ustawy o księgach wieczystych i hipotece, która wejdzie w życie 1 grudnia 2013 r. Zmiany te należy ocenić pozytywnie, aczkolwiek wiele zależeć będzie od tego, jak przepisy będą funkcjonowały w praktyce.
Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/prasa/gazeta-podatkowa/news/zmiany-w-ksiegach-wieczystych-korzystne-dla-wierzycieli,1950930#commentsZoneList?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

To co?! ja mam dość popularne nazwiska i ktoś mi wejdzie na hipotekę?????? K.rwa gdzie ja żyję!!!! Co tu jest grane!!!! Całe życie uczciwie płace podatki, a jakaś hiena wejdzie mi na dom???? O pomyłkę nie jest trudna, co już nie raz to uczyniono!!!

"po nazwisku właściciela" .... i znowu komornicy sprzedadzą nieruchomość Kowalskiemu bo miał identyczne nazwisko jak ten z wyroku. E-sądy już muszą blokować takie transakcje, to wymyślono mowy europejski sposób. Komornicy to pomysłowi ludzie.
Po nazwisku - znowukomornicy bedą zajmować nieruchomosci niewinnych ludzi ! Bo nie obchodzi ich komu zabiorą , ważne zeby się nachapac !

Czyli kroczek po kroczku staniemy się niewolnikami tego państwa, które chce wszystko o nas wiedzieć. Dlaczego - bo postęp techniczny to umożliwia. - Ale ściema. A narobiło się tych uprawnionych tylu, że jak ulicą idzie kominiarz to nie wiem już czy ma prawo mnie zatrzymać i wylegitymować a może i aresztować. Jaką mamy gwarancję, że ci uprawnieni nie użyją tych danych do swoich prywatnych celów. Albo nie przekażą przestępcom. W telewizji pokazują wiele przykładów, że tak się dzieje.

W przełożeniu na ludzki język oznacza to że przecietny zadłużony obywatel ma dodatkowy problem, a komornicy ułatwione zadanie. Ucisk trwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.