Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Dzisiaj, 11 września (15:38) Aktualizacja: Dzisiaj, 11 września (15:48)

Duda do premiera: Dzisiejszy dzień będzie się panu śnił jako koszmarDzisiejsza data, panie premierze, będzie się panu śniła po nocach, jako koszmar - mówił przed Sejmem lider Solidarności Piotr Duda. Ostro skrytykował nieobecność ministrów podczas pikiet resortów, mówiąc, że to pokazuje butę, arogancję i hipokryzję władzy. Szczęść Boże - rozpoczął swoje wystąpienie w miasteczku namiotowym przed Sejmem Duda. - Rozpoczynamy dzisiaj wielki marsz - mówił. Nie siedzimy przed komputerami, nie siedzimy przed telewizorami, nie narzekamy na forach internetowych, tylko jesteśmy tutaj razem. Dlatego na te dni zapraszam wszystkich. Nie bójcie się, przyjechaliśmy wykrzyczeć różne postulaty - powiedział przewodniczący NSZZ "Solidarność".

http://fakty.interia.pl/polska/news-duda-do-premiera-dzisiejszy-dzien-bedzie-sie-panu-snil-jako-,nId,1025027

Obecnie tylko związki zawodowe bronią praw ROBOTNIKA ,przypomnę co niektórym że komunizm nie został obalony dlatego że nie było wolności słowa, a dlatego że nie było co do garnka włożyć .BRAWO DUDA !!!

Radna z Siemianowic: Platformo, potraktowałaś Polskę jak dziwkęSzczere wyznanie radnej Doroty Połedniok z Siemianowic Śląskich (PO) można przeczytać na jej facebookowym profilu. "Platformo, potraktowałaś Polskę jak dziwkę" - pisze między innymi radna."Jak każda kobieta marzy czasem, by ukochany mężczyzna pogłaskał ją po włosach, potrzymał za rękę, przytulił i pocieszył, to ja głupia oczekiwałam tego od Platformy" - pisze radna."Tymczasem ONI zachowali się jak typowi zwycięzcy najeźdźcy. Siłą chcieli wziąć wszystko, a Polskę potraktowali jak zwykły wojenny łup - JAK DZIWKĘ, z którą się robi co chce - nawet wbrew jej woli, którą się oszukuję, znieważa i wykorzystuje do własnych partykularnych interesów" - dodaje (pisownia oryginalna).Wpis zatytułowany "Stracone złudzenia" powstał po tym, jak Połedniok dowiedziała się o swoim zawieszeniu przez śląskie władze PO. "Platformo bujaj się!" - kończy Połedniok.

http://dzikikraj.interia.pl/wyjete-z-sieci/news-radna-z-siemianowic-platformo-potraktowalas-polske-jak-dziwk,nId,1024984

Jarosław Gowin odchodzi z Platformy ObywatelskiejJarosław Gowin na zwołanej konferencji prasowej ogłosił, że wychodzi z Platformy Obywatelskiej. Dzisiaj doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec Polaków - powiedział w poniedziałek. Zapowiedział, że będzie posłem niezrzeszonym. Wśród powodów swojego odejścia z PO Gowin wymienił na poniedziałkowej konferencji prasowej w Sejmie politykę rządu dotyczącą m.in. OFE. Jak ocenił Gowin zmiany w OFE zapowiedziane przez rząd, to "nic innego, jak znacjonalizowanie prywatnych oszczędności".

http://fakty.interia.pl/news-jaroslaw-gowin-odchodzi-z-platformy-obywatelskiej,nId,1023840#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

Jarosław Gowin odchodzi z PlatformyPoseł Jarosław Gowin wystąpił w poniedziałek z PO. "Doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec Polaków" - wyjaśnił. Zapowiedział, że będzie posłem niezrzeszonym. O swoich planach politycznych poinformuje za miesiąc. We wtorek do decyzji Gowina odniesie się poseł Jacek Żalek, zawieszony w prawach członka klubu PO.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jaroslaw-Gowin-odchodzi-z-Platformy-2932910.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.