Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zamach na emerytury z OFE

Rząd podjął kluczową decyzję dla 16 milionów Polaków!
1 godz. 56 minut temu Aktualizacja: 15 minut temu
Premier Donald Tusk i ministrowie finansów oraz pracy poinformowali o zmianach OFE. Najważniejsze: obligacje z systemu OFE (około połowa wszystkich aktywów, akcje zostają w OFE) zdecydowano przekazać do ZUS. Rentowność 10-letnich obligacji Polski to po tej konferencji już 4,8 proc., najwyższa od 12 miesięcy. Przed konferencją o OFE wynosiła 4,651 proc. Zmiany w OFE obniżą dług publiczny według metodologii UE o ok. 8 proc., w ujęciu krajowym

http://biznes.interia.pl/raport/OFE/news/rzad-podjal-kluczowa-decyzje-dla-16-milionow-polakow,1946942,8347#commentsZoneList

~gh - 1 godz. 17 min temu

Dlaczego WOJSKO nie utłucze tych dwu skur*****nów??????

~Polak Mały - 1 godz. 46 min temu

a ja podjąłem decyzję w sprawie rządu: DYMISJA!

Polska NIE MA JUZ NIC, naszej kasy też!

~deres - 1 godz. 24 min temu

ponoć pieniądze zgromadzone w OFE są moje... to jakim prawem rząd rozporządza MOIMI pieniędzmi ???!!!

~Gozamer - 1 godz. 5 min temu

Czy mogę jako okradziony, dzwonić na Policję i podać sprawców ?

~aqqu - 1 godz. 45 min temu

tusk złodzieju oddaj noją kase z ofe
66 0 Odpowiedz

~Raz a dobrze! - 51 min temu
Pytam się: kto? Kto odważy się w tym kraju coś konkretnego zrobić, żeby skończyć z tą zagładą narodu polskiego? TUSK NAROBIŁ DŁUGÓW NA 500 MILIARDÓW a emeryci kosztem swoich emerytur będą go spłacać!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.