Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
tak dla przypomnienia?

Dzisiaj, 4 października (07:15) Aktualizacja: Dzisiaj, 4 października (07:26)

PO: Nie idźcie na referendum, zostańcie w domu PO liczy, że niska frekwencja spowoduje, iż prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zostanie odwołana ze stanowiska. "Nie idźcie na referendum, zostańcie w domu" - namawiają warszawiaków politycy Platformy i zamierzają to robić do końca kampanii.

http://fakty.interia.pl/polska/news-po-nie-idzcie-na-referendum-zostancie-w-domu,nId,1036520#commentsZoneList

Wasze komentarze (2780)
13 X zaczynamy gonić cwaniaków z PO ,najpierw w Warszawie ,później w całej Polsce ,13X CAŁA WARSZAWA DO REFERENDUM ,niech nikt nie zostaje w domu , ,WARSZAWIAKU 13 X IDŻ ,ZAGŁOSUJ ,POgoń tandeciarzy i miglanców reżimu Tuska , To jest NAsza wolnośc i obowiązek PANIE PREMIERZE, czy to się Panu podoba czy nie Ręcamy i nogami bronić bedziemy koryta!

2013-10-09 08:36 : Rynki Bankier.pl


Tusk: jutro koniec prac nad OFE. "Nowe otwarcie"
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tusk-jutro-koniec-prac-nad-OFE-Nowe-otwarcie-2957514.html

Dokładnie tak wygląda sytuacja, więc przewiduję zaraz napaść lemingów plujących bezmyślnie na OFE
tych otwarć to już było...pewnie PO paprańcom znowu się drzwi pomyliły

https://www.bankier.pl/ofe/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.