Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora


Sondaż: Warszawiacy odwołają Gronkiewicz-WaltzPosada Hanny Gronkiewicz-Waltz coraz mocniej zagrożona. Z sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1 wynika, że prezydent Warszawy zostanie odwołana w referendum. Udział w głosowaniu deklaruje 36 proc. warszawiaków. To pierwszy sondaż po wyznaczeniu daty referendum. Odbędzie się ono 13 października.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz/Grzegorz Jakubowski /PAP
Ankieta
Czy według ciebie Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna zostać odwołana? Tak Nie Trudno powiedzieć Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
Czy według ciebie Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna zostać odwołana?
Tak 69% Nie 27% Trudno powiedzieć 4% głosów: 11885 Według Państwowej Komisji Wyborczej, w stolicy uprawnionych do głosowania jest 1 milion 335 tysięcy osób. Zatem 36 proc. frekwencji to około 480 tysięcy mieszkańców. To o 90 tysięcy więcej niż wymagana liczba głosujących potrzebnych do tego, by referendum mogło być ważne.

Z deklarujących udział w głosowaniu 36 proc. warszawiaków, do urn "zdecydowanie" wybierze się 26 proc. 42 proc. respondentów zapowiada, że nie pójdzie na referendum, aż 35 proc. z tej grupy to zdecydowani przeciwnicy udziału w głosowaniu. Blisko co piąty badany (22 proc.) nie potrafi na razie podjąć decyzji.

Wśród tych, którzy zadeklarowali udział w referendum, zdecydowaną przewagę mają przeciwnicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Za odwołaniem prezydent jest 65 proc. mieszkańców stolicy. Tylko 16 proc. chce głosować za pozostaniem wiceprzewodniczącej PO na stanowisku prezydenta Warszawy. 18 proc. jeszcze nie podjęło decyzji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.