Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Polacy, co wyście narobili! Niedziela, 29 września (06:50) Nacjonalizując drugi filar, rząd ograniczył wolność przyszłych emerytów. To bolszewickie posunięcie Tuska i Rostowskiego - mówi ekonomista Matthew Tyrmand w rozmowie z Rafałem Wosiem.Kiedy to prawda. Jednego inwestora polski rynek finansowy na pewno stracił. Kogo?- Mnie. Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem stworzenia tutaj funduszu hedgingowego. Znalazłem nawet paru chętnych inwestorów. Jednak po wykończeniu OFE przez Tuska to nie ma większego sensu.Dlaczego?- Bo nacjonalizacja systemu emerytalnego doprowadzi w najbliższych latach do odpływu z Polski zagranicznego kapitału oraz do spowolnienia wzrostu gospodarczego i konieczności dewaluacji złotego. A więc inflacji. To nieuniknione

http://biznes.interia.pl/raport/OFE/news/polacy-co-wyscie-narobili,1952092,8347#commentsZoneList

Polskę czeka finansowa apokalipsa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.