Forum Giełda +Dodaj wątek

Rzad nie ma monopolu na klamstwa -:)

Zgłoś do moderatora
Off topic, ale tak mnie rozbawilo, ze musze sie podzielic. Otoz zwiazki zawodowe klamia rownie dobrze lub nawet lepiej niz rzad. Dzis wyskoczyly z tekstem, ze w Ameryce Poludniowej, a w szczegolnosci w Argentynie placa minimalna jest o 1$ na godzine wieksza niz w PL. Zapomnieli tylko o jednym malym szczegole gdy przeliczali argentynskie zarobki na dolary. Otoz nigdzie w Argentynie nie da sie po oficjalnym kursie dolarow kupic. Sprzedac mozna a kupic nie ... - skad my to znamy? -:) Na kazdym rogu stoi za to cinkciarz (ja nie zartuje, nazywa sie to tylko troche inaczej) gotow kupic dowolna ilosc zieleni po czarnorynkowym kursie tzw. blue dollar (9,xx peso w przeciwienstwie do oficjalnego 5.xx).

No zgadnijcie po jakim kursie nasi dzielni zwiazkawcy przeliczali zarobki?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.